Category: Kuzhina Gjirokastrite

  1. Home
  2. Kuzhina Gjirokastrite
Filter

Sot do provojmë Patate të Pjekurra në Furrë, dhe le t'i Bëjmë siç duhet!

Kjo është receta më e mirë e patates së pjekur që po ju tregojmë sot!

Lexo me Shume

Gjirokastrën e kanë quajtur edhe “Qyteti i Manxuranës”?! A e dini kush?

Nuk ka gjirokastrit që të mos e dojë dhe dallojë lulen e manxuranës që

Lexo me Shume

Për Rigonin mos Harroni të Pyesni: “Ku e ke Mbledhur?”

Rigoni eshte nga erezat me te perdorura ne kuzhinen shqiptare, dhe ate

Lexo me Shume