Category: Kuzhina Gjirokastrite

  1. Home
  2. Kuzhina Gjirokastrite
Filter

Pastroni Mëlçinë me Ujë dhe Rrush të Thatë

Mëlçia është një ndër organet më të rëndësishme të trupit, pasi kryen

Lexo me Shume

Këto Biskota me Banane i Bëni Vetëm për 5 minuta!

Vetem 5 minuta kohe per te shijuar disa biskota te shijshme me banane.

Lexo me Shume

Një recetë e veçantë - Djathe i skuqur me mjaltë e fara susami

Nje nga recetat me te vecanta qe mund te perdorni ne shtepine tuaj dhe

Lexo me Shume

Ja se cfare i ndodh trupit tone nese konsumojme mjalte para gjumit!

Te gjithe e dime se mjalti eshte nje super ushqim per shkak te vlerave

Lexo me Shume

Supa më e mirë e ditëve të ftohta me avokado dhe....

Avokado dhe presh per supen me te mire te diteve te ftohta Supa

Lexo me Shume