Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Escherichia coli dhe format e marrjes së këtij bakteri të rezikshëm në ushqime!

Escherichia coli dhe format e marrjes së këtij bakteri të rezikshëm në

Lexo me Shume

Bleu Paruke Luani për Qenin por Rezultati ishte tejet Zhgënjyes!

Çështja me blerjet online është se ju nuk e dini se çfarë jeni duke

Lexo me Shume

SHBA dhe Aleatët Godasin Sirinë - Rusia Pezullon Marrëveshjen me SHBA!

SHBA, Britania e Madhe dhe Franca nisën sulme ajrore të koordinuara në

Lexo me Shume