Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Kujdes/ Skema mashtruese me telefonatat nga numra me prefiks të çuditshëm!

Fillimisht do të merrni një telefonatë nga një numër i çuditshëm.

Lexo me Shume

Simpozium Shkencor në Rahovec aty ku Prodhohet Vera Vranç!

Më 19 dhe 20 Qershor 2018 në Rahovec organizohet Simpoziumi Shkencor

Lexo me Shume

Çelet Panairi Rajonal i Punës në Gjirokastër!

Në « Bashte të Teqesë » në zonën e Pazarit Karakteristik të

Lexo me Shume

Italia i dha 0 Pikë Shqipërisë në Eurovizion - Reagon Ermal Meta!

Te gjithe ngelem me goje hapur kur pame sesi juria italiane votoi me 0

Lexo me Shume

Mielli me cilësinë më të Ulët në Europë - Ja çfarë hamë çdo ditë!

Nga një investigim i bërë kohët e fundit mbi importin e miellit në

Lexo me Shume