Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Bleu Paruke Luani për Qenin por Rezultati ishte tejet Zhgënjyes!

Çështja me blerjet online është se ju nuk e dini se çfarë jeni duke

Lexo me Shume

SHBA dhe Aleatët Godasin Sirinë - Rusia Pezullon Marrëveshjen me SHBA!

SHBA, Britania e Madhe dhe Franca nisën sulme ajrore të koordinuara në

Lexo me Shume

Shokuese - Teksa Vajza po bënte Video Selfie në Party i Hedhin "diçka" në Gotë!

Një video selfie ne një festival duket se tregon një djale qe i hedh

Lexo me Shume

Shëndeti - Këshilla për Ata që Duan të Mbajnë një Prostatë të Shëndetshme!

Të ndjekin një dietë të shëndetshme të kombinuar me sport, të pijmë sa

Lexo me Shume

Dita Botërore e Autizmit - 2 Prilli është Dita e caktuar nga OKB për Ndërgjegjësim!

Dita botërore e autizmit 2 prilli është caktuar nga OKB-ja për rritjen

Lexo me Shume