Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Ministria e Brendshme bën thirrje: Qytetaret të evitojnë lëvizjet e panevojshme

Ministria e Brendshme bën thirrje Qytetarët të evitojnë lëvizjet e

Lexo me Shume

Saimir Strati mbledh 2 mijë thonj, synon rekordin e 11-të “Guiness”!

Deri më tani ka plotë 10 rekorde Guiness, por me sa duket, Saimir

Lexo me Shume

Bëjeni portofolin tuaj të mos boshatiset kurrë! Me vetëm 3 hapa...

Asnjëherë nuk dihet se çfarë energjie apo fati përcjell ky person për

Lexo me Shume

Si të largoni stresin gjatë festave! Ja këshillat më efikase!!

Bobo, si do ia bëj me gjithë ata të ftuar! Çfarë duhet të gatuaj, ta

Lexo me Shume

Ata që pinë duhan janë më pak tërheqës! Arësyeja më e fundit për të lënë duhanin!

Është dëshmuar shkencërisht se njerëzve u duken duhanpirësit më pak

Lexo me Shume

Shkencëtarët dorëzohen! Prova që Zoti Ekziston!!

Një shkencëtar me famë botërore, një fizikan teoricien, thotë se, me

Lexo me Shume

La duhanin, shikoni sa para grumbulloi më pas Shabani nga Kaçaniku!

Thonë se duhani dëmton rëndë shëndetin, por nuk është vetëm kjo.

Lexo me Shume

La punën dhe Investoi në ëndrrën e tij! Shikoni sa fiton sot djaloshi eksplorator në muaj!

Emri i tij është John Ward, i ka 33 vjet dhe është dëshmia më e mirë

Lexo me Shume