Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Ja cili është monumenti më i vizituar në Gjirokastër për 2017-ën!

Këtë vit më e vizituara nga Monumentet e Trashëgimisë Kulturore në Gjirokastër ishte...

Lexo me Shume

Aeroplani i Ri do të fluturojë nga Europa në Amerikë për vetëm 3 orë!!!

Concorde fluturoi për herë të fundit në vitin 2003, dhe 14 vjet më

Lexo me Shume

Nis Festivali i Këngës në RTSH, Surpriza që Premton Elhaida Dani!

Sonte në Shqipëri nis Festivali i njohur i këngës në RTSH. Këtë vit ky

Lexo me Shume

Arritet fitorja më e madhe për Trump, miratohet reforma e taksave në SHBA!

(CNN) Në një votim në orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës,

Lexo me Shume

Hoxha: "Burrat pa mjekër duken si femra", ndërkohë në Angli...

...nëse e shihni një burrë me flokë të gjata nga larg do të mendoni se është grua nëse ai nuk ka mjekër!

Lexo me Shume