Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Brad Pitt ne karrige me rrota! Cfare i ka ndodhur aktorit te njohur hollivudian?!

Aktori i njohur Brad Pitt është shfaqur ne disa foto në karrige me

Read More

Lajm i mire nga Greqia....

Greqia ka në plan të heqë kufizimet e karantinës nga java e ardhshme

Read More

Ngjarje e rende ne Mamurras/ Plagosen 2 police dhe nje qytetar ne qender te qytetit!

Përplasje me armë zjarri në qendër të Mamurrasit, plagosen 3 persona,

Read More

Gjirokastra ne pranvere, mot i vranët por i ngrohtë...

Shpërthen natyra nga ngrohtësia në këtë mes prilli! Mot i vranët, por

Read More

Ngjarje e rende ne Gjirokaster

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme rreth orës 13:10, në

Read More

Me ne fund ndryshon ora e mbylljes - Ora 10:00 fillon te zbatohet...

Lehtesohen masat ndaj kovidit pas ecurise se mire te procesit te

Read More

Gjeni me cfare eshte mbjelle kjo siperfaqe?

Gjeni me cfare bime eshte mbjelle kjo siperfaqe. Ne ndihme ju kujtojme

Read More