Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Ja Si Do te Jetë Moti nga Nesër...

Ja si do te jete moti nga neser e ne vazhdim,ne mbyllje te

Lexo me Shume

Gruaja e Parë Presidente në Historinë e Vendit - Parlamenti Grek Voton!

Parlamenti grek do të votojë Katerina Sakelaropulu si ‘gruan e parë

Lexo me Shume

Veriu i Vendit me Rreshje DëboreNga Autoriteti Rrugor Shqiptar mesojme se ne Veri te

Lexo me Shume

Kujdes, Mendjen ne Kokë se Ka dhe Hendek!

Kjo eshte nje keshille per te gjithe perdoruesit e mjeteve po

Lexo me Shume

Merret Vendimi Për 30 të të Arrestuarit e Dosjes “Tërmeti”

Eshte marre sot vendimi i Gjykates se Tiranes per te arrestuarit e

Lexo me Shume