All posts by: Admin 3

  1. Home
  2. admin3
Filter

Këto Biskota me Banane i Bëni Vetëm për 5 minuta!

Vetem 5 minuta kohe per te shijuar disa biskota te shijshme me banane.

Lexo me Shume

Një recetë e veçantë - Djathe i skuqur me mjaltë e fara susami

Nje nga recetat me te vecanta qe mund te perdorni ne shtepine tuaj dhe

Lexo me Shume

Ja se cfare i ndodh trupit tone nese konsumojme mjalte para gjumit!

Te gjithe e dime se mjalti eshte nje super ushqim per shkak te vlerave

Lexo me Shume

Supa më e mirë e ditëve të ftohta me avokado dhe....

Avokado dhe presh per supen me te mire te diteve te ftohta Supa

Lexo me Shume

Tërmetet po zhvendosen! Ja ku ka pasur lëkundje të konsiderueshme...

Duket se termetet ne vendin tone po fillojne te sheshohen duke rene

Lexo me Shume

Disa keshilla per prinderit se si te ndihmojne femijet pas termetit

Me poshte ju sjellim disa keshilla se si te ndihmoni femijet tuaj mbas

Lexo me Shume

Profesori italian Alessandro Michetti, flet per termetet ne vendin tone

Docent I Gjeologjise ne Universitetit e Insubrias, profesor Alessandro

Lexo me Shume