All posts by: admin

  1. Home
  2. admin
Filter

Bosh Plazhet e Vlorës në Pikun e Sezonit Turistik! - Shkaku sipas Gazetares...

Gazetarja Eglantina Nikollaj që ndodhet në Vlorë për pushime, shkruan

Lexo me Shume

Pllakë Përkujtimore në Kujtim dhe Nderim të Librárit Gjirokastrit Alizot Emiri

U vendos sot pllaka përkujtimore për Alizot Emirin, Librári i parë i

Lexo me Shume

Parashikimet Finale për France - Kroaci, Kush Mendoni se do e Ngrejë Kupën e Botës 2018?!

Sot është beteja e madhe evropiane për të vendosur se kush do të jetë

Lexo me Shume

Kujdes/ Skema mashtruese me telefonatat nga numra me prefiks të çuditshëm!

Fillimisht do të merrni një telefonatë nga një numër i çuditshëm.

Lexo me Shume