All posts by: admin

  1. Home
  2. admin
Filter

Si duhet të veprojmë në rastin e një tërmeti?

Nëse nuk jeni të bindur që banesa juaj është e projektuar që mund të

Lexo me Shume

Tërmet 6 ballë trondit Shqipërinë, vijon

Tërmet i fuqishëm 6 ballë trondit Shqipërinë, dridhen

Lexo me Shume

Fjalë të Urta, të Mençura nga Vendlindja, nga Gjirokastra. Shtoni të tjera dhe Komentoni!

Fjalë të Urta, të Mençura nga Vendlindja, nga Gjirokastra. Shtoni të

Lexo me Shume

Botohet Libri Voluminoz i Besnik Ismailatit 50 VJET ARSIM - Shkolla e Mesme “11 Shkurti” Libohovë

Ne kete libër ne 363 faqe përshkruhet jeta 50 vjecare e shkolles se

Lexo me Shume

Azis Hoxha, Drejtor i Shkollës “Koto Hoxhi” në kujtimet e Djalit, Farmacistit të Njohur Gjirokastrit Përparim Hoxha

Në vitin 1955 babai transferohet në Gjirokastër me detyrën e Drejtorit

Lexo me Shume

Lajmi që bëri çdo Gjirokastrit Krenar - Arba Kokalari zgjidhet Zv. Presidente e Parlamentit Europian

Arba Kokalari është zgjedhur Zëvendës Presidente e Parlamentit

Lexo me Shume

Prof. Dr. Valter Memisha Prezanton Librat më të Fundit të Institutit të Gjuhësisë dhe të Letërsisë

Prof. Dr. Valter Memisha Prezanton Librat më të Fundit të Institutit

Lexo me Shume

Shkrimtari Ismail Kadare fitues i Çmimit Pak Kyongni 2019, me këtë Motivim!

Me 26 tetor 2019, në Qendrën Kulturore Toji të Koresë së Jugut,

Lexo me Shume

Mëngjes me Bukë me Vezë - Ja Variantet e Preferuara për Fëmijët e Ditëve të Sotme

Ku ka mëngjes më tradicional për fëmijët sesa përgatitja e bukëve me

Lexo me Shume