Ndodh Live/ Gazetarja e Top Channel merr vaksinen dhe emocionohet aq shume sa...

Ka nisur sot edhe vaksinimi i gazetarëve, sidomos atyre qe jane ne kontakt me terrenin.

Por ngjarja me interesante ka ndodhur live ne studion e lajmeve ne Top Channel ku spikerja Genta Popa ka kryer vaksinimin live në edicionin e lajmeve të orës 15:00.

Studioja bashke me spikeren u përfshine në emocione të forta në lot dhe gëzim në të njëjtën kohë, ndërsa e ftuar ishte edhe Silva Bino.

Më herët, ministrja Manastirliu njoftoi se krahas gazetarëve ditën e nesërme do të nis edhe vaksinimi i efektivëve të policisë.