Archive: Month: September 2018

  1. Home
  2. Month: September 2018
Filter

Partizani me Sponsorin e Ri MCN - Fiton Derbin e Madh ndaj Tiranes

Është mbyllur derbi i 150-të në “Selman Stërmasi”. Partizani arrin

Lexo me Shume

Përkujtojmë Jetën dhe Veprën e Paharruar të Sheh Jonuz Shehut ( Tatait ) Figurë e Ndritur e Fesë Helvetiane

12 Vjet me pare, me 10 shtator 2006, Sheh Jonuz Shehu (Tatai), nur i

Lexo me Shume

Arian Shehu - Të lumtë goja, këngë e gëzime paç ngahera! Gëzuar Ditëlindjen, Mjeshtër i Madh i Polifonisë Gjirokastrite!

Sot urojme te gjithe per Ditelindjen, korifeun e kenges polifonike

Lexo me Shume

Krojet e Lunxhërisë/ Tregoni dhe Ju për Krojet e Fshatit Tuaj!

Lunxhotet jane shquar per ndertimin e veprave hidrike. Krojet jane

Lexo me Shume

Nuk ndalet Shqiponja - Shkodran Mustafi feston si Xhaka dhe Shaqiri. Plaçin ata që kanë inat...

Shkodran Mustafi mund të gjobitet nga FA për festimin me duart si

Lexo me Shume

Sot ka Ditëlindjen Selo Gërxenaj - Kuzhinieri profesionist që i jep rrugë traditës, bashkëkohores dhe fantazisë së tij

1 shtatori qe hyri, per kuzhinierin e njohur te Gjirokastres,

Lexo me Shume