Archive: Day: May 9, 2018

  1. Home
  2. Day: May 9, 2018
Filter

Eugent Bushpepa në Finalen e Eurovizion me Këngën "Mall" (video)!

Eugent Bushpepa me këngën "Mall" ka fituar fazën për në finalet e 12

Lexo me Shume

Barazimi 2 me 2 me Partizanin i Vlefshëm për Luftëtarin drejt Europës!

Luftëtari dhe Partizani janë ndeshur në ditën e sotme për javën e

Lexo me Shume