Archive: Day: April 23, 2018

  1. Home
  2. Day: April 23, 2018
Filter

Shtohen shanset e Luftëtarit për Europian, Skënderbeu shënon në minutat e fundit ndaj Partizanit!

Partizani sot do të kishte marrë një fitore me pikë përballë

Lexo me Shume

Orenditë Shtëpiake Karakteristike që Sot nuk i Gjen as për Kujtim!

Çdo shtëpi e vjeter ne Gjirokaster dhe fshatra të saj, ka patur

Lexo me Shume

Çantat që Bësheshin Sebep për Zonjat të Etiketoheshin si Aristokrate!

Përpara `44 edhe ne Gjirokaster kishte zonja që mbanin çanta dore,

Lexo me Shume