Archive: Day: April 14, 2018

  1. Home
  2. Day: April 14, 2018
Filter

Luftëtari jep Spektakël kundër Laçit - Shënojnë Bregu e Shkurtaj, Arbitri anullon një Gol të Abazaj!

Luftëtari luan sot kundër Laçit ndërsa i ndan vetëm një pikë në

Lexo me Shume

Njihuni/ Mamica në Filmin “Skënderbeu” është aktorja Adivije Alibali, sot 83 vjeçe!

Në vitin 1953 ne Gjirokastër u xhirua filmi “Skënderbeu”, filmi i parë

Lexo me Shume

Të jetë e vërtetë?! Shtëpia e Parë Publike në Shqipëri në një Fshat të Gjirokastrës në vitin 1912!

Thuhet dhe eshte e shkruar e nje fakt i tille tingëllon i çuditshëm

Lexo me Shume

SHBA dhe Aleatët Godasin Sirinë - Rusia Pezullon Marrëveshjen me SHBA!

SHBA, Britania e Madhe dhe Franca nisën sulme ajrore të koordinuara në

Lexo me Shume