Archive: Day: April 12, 2018

  1. Home
  2. Day: April 12, 2018
Filter

Petro Kekezi nga Varoshi i Gjirokastrës - I Pari në Prodhimin e Qirinjve deri afër vitit 1950!

Darkave, përpara se të vinte drita elektrike, Qafa e Pazarit dhe

Lexo me Shume

S'ka Macaron?! - Klientja Denoncon French Café sepse nuk Shet Ëmbëlsirën Tradicionale Franceze!

Një grua e zemëruar po kërcënon një kafene franceze me veprim ligjor,

Lexo me Shume

Nuk Përmbahet Rrjeti - "Goli i Ronaldos" Frymëzon Foto dhe Video Ironike Pafund!

Ja si e pershkruajne golin e Ronaldos mbreme ndaj Juventusit ne

Lexo me Shume