Archive: Day: April 1, 2018

  1. Home
  2. Day: April 1, 2018
Filter

Gënjeshtrat më të Mëdha të 1 Prillit të Prodhuara nga Mediat në Botë, që Lanë Njerëzit Gojëhapur!

Shpella me thesare në Boston, 1 prill 1840 Më 1 prill të vitit

Lexo me Shume

Luftëtari drejt Europës - Dy Sulmuesit Tanë që Dhuruan Golat, më të Mirët dhe më të Kërkuarit e Merkatos!

Partizani fitoi 0-1 ndaj Kamzës në një ndeshje e cila i dha vendin e

Lexo me Shume

I gjithë Prilli Pushim - Sot 1 Prill Dita e Gënjeshtrave & Dita Botërore e Zogjve, por a e dini sa Ditë të tjera Ndërkombëtare ka gjatë Prillit?

Nuk po flasim per 1 prillin se, të themi të vertetën, dhe në këtë dite

Lexo me Shume

Luftëtari Fiton ndaj Lushnjës, Shënojnë dy yjet Abazaj dhe Bregu (video)

Luftëtari ka mposhtur Lushnjën 2-0, duke shënuar nga një gol në çdo

Lexo me Shume

Ndahet nga Jeta Presidenti i Nderit i Federatës Panshqiptare të Amerikës "VATRA", Agim Karagjozi!

Presidenti i Nderit i Federatës Panshqiptare të Amerikës"VATRA", ish

Lexo me Shume

Zlatan Ibrahimoviç i Papërmbajtshëm në Debutimin me Galaxy, Goli nga Largësia 35 metra Pushton Rrjetin!

Goli i Zlatan Ibrahimoviç shënuar përafërsisht nga mesi fushës ishte

Lexo me Shume

Shakatë e 1 Prillit - Gënjeshtrat e Sotme janë të Ligjëruara, ja Historiku i kësaj Dite!

Sot është 1 prilli, dita që në gjithë botën kujtohet si dita e shakave

Lexo me Shume